Chcesz wypromować firmę z branży hair & beauty? Tu zdobędziesz cenną wiedzę

0

Prowadzisz salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny i chcesz zyskać nowych klientów? Z pewnością przyda Ci się branżowa wiedza z zakresu marketingu. Aby ją zdobyć, wcale nie musisz korzystać z płatnych szkoleń. Zajrzyj na stronę Akademii Versum. Kurs został stworzony z myślą o właścicielach i managerach firm. Dzięki niemu zupełnie bezpłatnie możesz zapoznać się z lekcjami, które sprawią, że skutecznie wypromujesz swój biznes.

Bezpieczeństwo pieniędzy w trakcie transakcji zbliżeniowych. Sprawdź, jak dba o to Twój bank

0

Nie ulega wątpliwości, że płatności zbliżeniowe są niezwykle komfortowe i wygodne. Zdaniem wielu nie są jednak do końca bezpieczne. Czy transakcje wykonywane kartą PayPass i PayWave rzeczywiście niosą za sobą wysokie ryzyko? W artykule sprawdzimy, w jaki sposób banki zabezpieczają pieniądze podczas transakcji zbliżeniowych.

Funkcjonalna przestrzeń dla korepetytora, czyli jak urządzić miejsce do przyjmowania uczniów w swoim domu

0

Nawet kilkadziesiąt procent uczniów każdego roku korzysta z korepetycji. Większość z nich uczęszcza na nie, by przygotować się lepiej do egzaminów maturalnych bądź w celu lepszego poznania języka obcego. Niektórzy uczniowie korzystają z korepetycji z powodu problemów z nauką. Bez względu na to, jaka jest przyczyna uczęszczania na dodatkowe lekcje, przyniosą one skutek jedynie, gdy będą prowadzone przez dobrego nauczyciela w dobrze przygotowanym do tego celu miejscu.

Przestrzeń sprzyjająca nauce

Szkolne klasy wyposażone w twarde krzesła i niewygodne ławki sprawiają, że uczniowie szybko stają się nerwowi i przestają się skupiać. Korepetytorzy starają się zatem przygotowywać pomieszczenia do nauki w taki sposób, aby uczniowie czuli się w nich komfortowo. Podstawą do zbudowania dobrych relacji z uczniem jest odpowiednie ustawienie biurka i miejsc do siedzenia. Korepetytor siedzący na przeciwko ucznia budzi respekt niczym nauczyciel w szkole, przez co mniej śmiali uczniowie mogą czuć się skrępowani. Lepszym rozwiązaniem jest ustawienie dwóch miejsc do siedzenia obok siebie. Mogą to być zarówno krzesła z lekko pochylonym oparciem, jak i fotele o regulowanej wysokości. Wygodne siedzenia sprawią, że uczeń będzie czuł się bardziej komfortowo, co ułatwi skupienie się na nauce.

W pomieszczeniu, w którym przyjmuje się uczniów, powinny znajdować się również wszelkie pomoce naukowe. Podręczniki, książki z ćwiczeniami, repetytoria, testy oraz własne materiały powinny być uporządkowane, by dostęp do nich był szybki i bezproblemowy. Najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie ich na solidnym regale lub w szafie biurowej – oba rodzaje mebli można znaleźć między innymi na http://regalit.pl/. Na regale lub na biurku warto umieścić prócz książek także drukarkę ze skanerem. Urządzenie przyda się, by przygotowywać materiały dla uczniów i by zadawać im prace domowe.

Istotną kwestią jest też oświetlenie. Niezbędny jest nie tylko duży żyrandol lub nowoczesna lampa sufitowa. Podczas nauki powinno się korzystać z lampek biurowych – aby uczeń mógł przygotowywać notatki i wykonywać zadania w komfortowych warunkach, można postawić na praktyczne lampki led. Wiele z nich ma regulowaną wysokość i ustawienie, dzięki czemu każda osoba korzystająca z korepetycji może samodzielnie zmienić kąt padania światła. Ponadto lampki biurowe led pobierają niewiele energii elektrycznej, co sprawia, że ich użytkowanie jest niedrogie.

Czy Polacy potrafią oszczędzać?

0

Oszczędności – niegdyś schowane głęboko w przysłowiowej skarpecie lub ulokowane w złocie, dzisiaj znajdują swoje miejsce w różnorodnych produktach finansowych.

Tworzenie portali na potrzeby Internetu

0

W ostatnim czasie tworzenie portali stało się bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu krok, ponieważ to właśnie dzięki temu możemy bardzo szybko wyrobić sobie odpowiednią markę na rynku i tym samym zyskać wielu klientów. Jest to bardzo istotne, ponieważ większa popularność przedsiębiorstwa gwarantuje także większe zyski. Zatem w jaki sposób stworzyć taki portal? O czym powinniśmy pamiętać?

Dlaczego warto organizować szkolenia?

0

Rynek szkoleń zmienia się dynamicznie. Od pracowników oczekuje się nieustannego podnoszenia kompetencji i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych, od pracodawców natomiast inwestowania w różnego rodzaju szkolenia. Co wnoszą szkolenia do firmy i dlaczego warto je organizować?

Jak motywować się do nauki języków obcych?

0
Jak motywować się do nauki języków obcych?

Mówi się, że w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest tak samo ważna jak płynne czytanie oraz pisanie – zgodnie ze wszystkimi najważniejszymi regułami. Teoretycznie, wiele osób doskonale zdaje sobie z tego sprawę. To jednak nie przekłada się na zwiększoną liczbę czasu, która jest poświęcana na szlifowanie języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego itd.

Popularne prezenty dla kontrahentów

0

Większość firm docenia wpływ pozytywnych relacji w biznesie na ogólny zysk. Zaufani partnerzy są na wagę złota. Tworzenie odpowiedniego wizerunku przedsiębiorstwa to klucz do budowania trwałych więzi biznesowych. 

Wręczenie drobnego upominku za włożony w przedsięwzięcie wkład to szczególna forma podziękowania dla pracy kontrahenta. Butelka wiekowego trunku w należyty sposób ,,ukoronuje” osiągnięte porozumienie handlowe. Do najbardziej popularnych prezentów biznesowych należą alkohole, kosze prezentowe oraz małe podarki okolicznościowe.

Gramatyka czy słownictwo. Co ważniejsze przy nauce angielskiego?

0

Nauka języka angielskiego powinna jednocześnie udoskonalać zarówno swobodne posługiwanie się nim w mowie jak i w piśmie. Ważne są zatem zajęcia praktyczne, które pomogą otworzyć się i pokonać barierę językową. Zajęcie te powinny również przedstawić zasady gramatyki, które również przekładają się jak poprawne wypowiadanie się, gdyż pozwalają uniknąć błędów językowych. Czy któraś z tych kwestii jest ważniejsza od drugiej?

Poradnik początkującego inwestora

0

Tylko inwestowanie swoich oszczędności pozwoli pomnażać zgromadzony kapitał. Cieszy fakt, że Polacy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę i wyjmują pieniądze z domowej skarbonki. Okazuje się, że nawet osoby, które do tej pory nie podjęły decyzji o inwestowaniu, mogą to zrobić szybko i bezpiecznie.

ZOBACZ TEŻ