Sposoby na zmianę :doklejane rzęsy, farbowanie włosów

0
1556

W dobie cyfryzacji, ogólnodostępnych w sieci filmików i poradników online, każda kobieta może sama nauczyć się profesjonalnego makijażu, doboru kolorów do karnacji, eleganckiego stylu. Można znaleźć filmiki pokazujące krok po kroku wykonanie perfekcyjnego manicure lub aplikacji sztucznych rzęs. Bardzo łatwo można upiększyć każde oko, poprzez doklejane rzęsy. Coraz bardziej popularne stają się zabiegi w salonach polegające na doklejeniu kilku rzęs do naszej jednej naturalnej, przez co oko staje się bardziej widoczne, a spojrzenie zalotne.
Jeśli chcemy tylko spróbować jak będziemy wyglądały ze sztucznymi rzęsami, można po obejrzeniu filmiku w sieci kupić rzęski syntetyczne i zrobić to samemu w domu.
Podobnie jak chodzi o farbowanie włosów. To już nie tylko zabieg wykonywany w salonie fryzjerskim, teraz sekretne techniki fryzjerów są dostępne dla każdego. Farbowanie włosów tutorial – to nic innego jak filmik pokazujący jak w sposób bezpieczny zmienić wygląd przy użyciu farb w domu.
Jak chodzi o farbowanie włosów są również różne szkoły, jedni fryzjerzy polecają nakładać farbę na kilkudniowe, przetłuszczone włosy, natomiast inni wręcz przeciwnie. Polecają zakupić dobry szampon oczyszczający, który zmyje wszystkie nieczystości z włosów i skóry głowy, przez co taki włos jest bardziej podatny na wnikanie pigmentu w głąb struktury włosa.
Niezależnie od tego, jak bardzo wiarygodny wydaje na się film w internecie, pamiętajmy o zdrowym rozsądku i wyborze bezpiecznych produktów kosmetycznych.

blogprasa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here