Szkolenia in-house

0
1577
Szkolenia in-house

Szkolenia in-house są dopasowane do potrzeb konkretnego klienta biznesowego. Mają zamkniętą formułę i przygotowuje się je na indywidualne zamówienie. Jakie korzyści wiążą się ze zorganizowaniem takiego szkolenia dla swoich pracowników? Czy warto? Dlaczego klienci polecają EY Academy of Business?

Czym są szkolenia in-house? Są to szkolenia i kursy dedykowane dla konkretnej firmy i dostosowane do zespołu pracowników i stawianych wyzwań. Odpowiadają na konkretne potrzeby. Mają formułę zamkniętą i są przygotowywane na indywidualne zamówienie. Szkolenia te są organizowane u klienta lub poza firmą (dotyczy to zarówno podmiotów prywatnych, jak i publicznych).

Dla kogo przeznaczone są szkolenia in-house?

Szkolenia te są dopasowane do potrzeb danej firmy lub organizacji, a także klienta indywidualnego. Oferta jest skierowana do wszystkich firm z sektora prywatnego, a także podmiotów i instytucji administracji publicznej.

Tematy szkoleniowe

Oferta kursów in-house jest naprawdę szeroka. Można wybierać spośród wielu dziedzin, tj.: finansów, sprawozdawczości finansowej, finansów dla niefinansistów, zarządzania, kompetencji osobistych, audytu wewnętrznego, kompetencji menadżerskich. Szkolenia in-house są indywidualne, więc mogą być skrojone na miarę w zależności od potrzeb danej firmy.

Zalety szkoleń in-house

Dlaczego warto postawić na szkolenia in-house? Oto zalety takiego rozwiązania:

 • rozmowy wstępne w celu ustalenia treści szkolenia
 • indywidualna koncepcja szkoleniowa
 • indywidualny dobór metody szkoleniowej (np. zwykłe szkolenie, warsztat, trening, konwersacja itp.)
 • indywidualnie dobrane treści
 • całościowa organizacja
 • wyczerpujące materiały szkoleniowe
 • certyfikaty ukończenia szkolenia dla każdego uczestnika
 • ewaluacja kursu po jego zakończeniu
 • możliwość kontynuacji indywidualnego kursu
 • profesjonalni prowadzący (praktycy biznesowi)
 • możliwość negocjacji cen w zależności od miejsca kursu i liczby uczestników.

Kursy i szkolenia in-house odpowiadają na konkretne potrzeby firm, pracodawców i pracowników. Istnieje możliwość przygotowania kursu szytego na miarę. Program kursu jest konsultowany z klientem. Kursy prowadzą najlepsi szkoleniowcy w swojej dziedzinie – mają bogate doświadczenie i dużą wiedzę. Organizacja jest elastyczna, zarówno w kwestii miejsca, terminu, tematyki, jak i intensywności. Kurs spełnia wszystkie oczekiwania klienta. Osoby biorące udział w szkoleniu korzystają z ciekawych materiałów szkoleniowych.

Jak się zapisać na szkolenie in-house?

Aby zorganizować szkolenie in-house, wystarczy skontaktować się mailowo: academyofbusiness@pl.ey.com lub telefonicznie: 22 701 00 00. Inną opcją jest wypełnienie formularza online, podając niezbędne dane i interesujący zakres tematyczny. Formularz jest dostępny na stronie: https://www.academyofbusiness.pl/pl/news/szkolenia-house,101/. Po jego wypełnieniu skontaktuje się konsultant.

Dlaczego warto postawić na Academy of Business?

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń in-house organizowanych przez Academy of Business? Ponieważ to firma szkoleniowa oferująca szeroka ofertę szkoleń prowadzonych przez najlepszych trenerów oraz skuteczne wsparcie rozwoju, posiadająca praktycznie same pozytywne opinie klientów.

Trenerzy i konsultanci to praktycy biznesowi, którzy przechodzą bardzo intensywny trening zanim zaczną uczyć. Sprawdzane są m.in.: przygotowanie merytoryczne, sposób prowadzenia zajęć, biegła znajomość języka angielskiego i umiejętność pracy z uczestnikami.

Academy of Business skutecznie wspiera firmy w rozwoju menadżerów i pracowników. Dzięki szkoleniom zachodzi zmiana dla biznesu oraz poszczególnych pracowników. Wspiera też realizację celów strategicznych i adresuje wyzwania biznesowe. Jest to możliwe dzięki szerszemu spojrzeniu na potrzeby danej organizacji, zarówno strategicznie, jak i długofalowo. Rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Oferta szkoleń jest naprawdę duża. Są to kursy z zakresu kwalifikacji zawodowych, finansów, zarządzania, umiejętności menedżerskich, interpersonalnych i dla HR. W ofercie znaleźć można również rozwiązania rozwojowe obejmujące analizę potrzeb, narzędzia diagnostyczne budujące świadomość menedżerską, tworzenie map szkoleniowych dostosowanych do potrzeb, Akademię Menedżera, Development Centre, pomoc w zbudowaniu środowiska wspierającego rozwój w organizacji.

Firma prowadzi szkolenia dla największych podmiotów w Polsce. Może pochwalić się w większości dobrymi opiniami zadowolonych klientów. Ma duże doświadczenie w zakresie programów szkoleniowych dla prywatnych firm, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych i klientów indywidulanych. Sukcesy klientów są dla EY Academy of Business najlepszą reklamą i wizytówką.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here