Szkolenie z coachingu i mentoringu – uzyskaj certyfikat Franklin University (USA)

0
1586
Szkolenie z coachingu i mentoringu

Osoby, które już wcześniej rozważały karierę trenera i coacha, powinny najpierw zdobyć niezbędne kwalifikacje. Udział w szkoleniu pozwoli im również zweryfikować swoje wyobrażenia na temat zawodu mentora i tego, jak w praktyce wygląda praca coacha.

Szkolenie z coachingu: szansa na zdobycie dodatkowych kwalifikacji

Na rynku funkcjonuje obecnie wielu coachów i trenerów, którzy świadczą swoje usługi, a jednocześnie nie mają żadnego dyplomu czy certyfikatu, który mógłby poświadczyć ich umiejętności. Klienci z kolei niemal zawsze wolą skorzystać z usług coacha, który ma nie tylko doświadczenie, ale także wiedzę zdobytą na odpowiednim kursie, szkoleniu lub studiach. Wykwalifikowani mentorzy cieszą się większym zaufaniem ze strony klientów, a z ich usług skłonne są skorzystać osoby, które na co dzień sceptycznie podchodzą do działalności samozwańczych trenerów.

Czego można nauczyć się na szkoleniu z coachingu?

Każda osoba chcąca wykonywać zawód coacha musi nauczyć się, jak prowadzić sesje coachingowe i mentoringowe. To wbrew pozorom bardzo złożona umiejętność, a przeprowadzanie sesji bez żadnego przygotowania merytorycznego może okazać się katastrofalne w skutkach dla klienta. Z tego względu ważne jest, by nauka prowadzenia takich sesji była podstawowym punktem programu kursu. Z tego samego założenia wyszli szkoleniowcy WSB – Wyższa Szkoła Bankowa oferuje certyfikowane szkolenia z coachingu i mentoringu (https://www.wsb.pl/poznan/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy/listing-szkolen/coaching-i-mentoring-szkolenie-z-certyfikatem-franklin-university-usa-szkolenie-online/TS-01511-017) , na których uczestnicy uczą się, jak zaprojektować sesję, jak ją efektywnie poprowadzić oraz na co szczególnie zwrócić uwagę podczas pracy z klientem. Dodatkowo partnerem szkolenia jest amerykańska uczelnia Franklin University, której dyplom otrzymają uczestnicy kursu.

Szkolenie z coachingu w Wyższej Szkole Bankowej: wiedza przekazywana przez doświadczonych mentorów

Co ważne, uczestnicy szkolenia z coachingu w WSB będą uczyć się od doświadczonych trenerów i mentorów, dzięki czemu będą mogli przekonać się, jak w rzeczywistości wygląda praca mentora i na czym polega. Dodatkowo w ramach pilotażowego programu mentoringu uczestnicy będą mieli szansę na indywidualne konsultacje. Szkolenie pozwoli zatem nie tylko na zdobycie certyfikatu, ale także – a właściwie przede wszystkim – nowych umiejętności i ogromnej dawki wiedzy.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here