Szukasz firmy kurierskiej, która dostarcza paczki zawsze na czas?

0
1065

Handel internetowy jeszcze nigdy nie miał się tak dobrze, jak teraz. Kurierzy mają pełne ręce roboty. Ale przecież obsługują jeszcze korespondencję związaną z działalnością instytucji i przedsiębiorstw. Niezależnie od tego, czy wysyłamy paczkę firmową, czy osobistą, chcemy, żeby dotarła na czas. Najlepiej na następny dzień roboczy od nadania.

Firma kurierska świadcząca usługi najwyższej jakości

Na naszym rodzimym rynku kurierskim funkcjonuje kilku posiadających wieloletnie doświadczenie przewoźników. Jednak w tej branży nie liczy się sama obecność, ale także rozwój działalności firmy. W tej kwestii liczy się zarówno dobrze zorganizowany tabor samochodowy, poziom obsługi oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie śledzenia przesyłek.

Godnym polecenia przedsiębiorstwem kurierskim z całą pewnością jest GLS. Jest to międzynarodowa firma, która posiada swój oddział w Polsce. Grupa GLS oferuje sprawdzone rozwiązania logistyczne. Obsługuje 40 krajów i zatrudnia prawie 20 tysięcy pracowników. Najważniejszym rynkiem jest jednak Europa, w której posługuje się ujednoliconym systemem informatycznym.

GLS Poland posiada 38 filii. Główna sortownia znajduje się w Strykowie koło Łodzi. Co ciekawe, służy jako międzynarodowy punkt przeładunkowy. Dzięki temu codziennie odbywają się transporty do krajów całej Europy. Sieć jest dobrze zorganizowana. Niektóre usługi realizowane są nawet w soboty (krajowe przesyłki ekspresowe).

Regularne lub okazjonalne nadawanie paczki

Warto podkreślić, że GLS to firma kurierska, z której usług są zadowolone zarówno osoby nadające paczki prywatnie, jak również służbowo. Przy czym trzeba zaznaczyć, że dla podmiotów, które wysyłają znaczne ilości przedmiotów, przygotowywane są specjalne oferty współpracy.

GLS posiada w swojej ofercie produkty podstawowe i ekspresowe. Terminowa dostawa paczek to mocna strona firmy. Zazwyczaj są u odbiorcy już następnego dnia roboczego. To ogromna zaleta, w przypadku gdy obsługuje się bardzo wymagających klientów. Co istotne, nadający paczkę może również wybrać opcję ekspresową. Oznacza to, że przesyłka powinna być na miejscu następnego dnia przed godziną 10 lub 12.

Możliwość skorzystania z usług za pośrednictwem Kurierovo

GLS to firma, która pozwala na skorzystanie ze swoich usług również za pośrednictwem innych podmiotów. Dużym uznaniem wśród klientów cieszy się portal Kurierovo.pl. Pozwala on na szybkie nadanie paczki bez zbędnych formalności, które występują w przypadku korzystania z biur kurierskich. Za pomocą Kurierovo.pl można nadać paczkę krajową, jak również międzynarodową.

Załoga firmy zadbała o to, aby cały proces przygotowania paczki do wysyłki był prosty i nie zajmował wiele czasu. Portal oferuje możliwość skorzystania z usług GLS, jak również innych kurierów (DHL, DPD, Inpost Kurier, Inpost Paczkomaty, FedEx, UPS, Paczka w Ruchu). System pozwala na dopasowanie oferty konkretnego przewoźnika do konkretnych wymagań. Poza tym na stronie pośrednika znaleźć można szereg istotnych informacji w zakresie pakowania przesyłek oraz przygotowywania etykiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here