W ofercie Orange Flex dla studenta gigabajty płyną wartkim strumieniem

0
1112
W ofercie Orange Flex dla studenta gigabajty płyną wartkim strumieniem

Orange Flex ma dla Ciebie dodatkowe 100 GB internetu studenckiego. Wystarczy, że uczysz się na dowolnej uczelni wyższej, masz aktywny Plan komórkowy i dołączysz do Klubu Flex. Wypróbuj promocję Orange Flex na internet dla studentów i nie przejmuj się, że zabraknie Ci gigabajtów na naukę i rozrywkę.

Orange Flex i internet dla studentów

Orange Flex to Twój Plan komórkowy w aplikacji, którą pobierasz na smartfon ze sklepu Google Play lub App Store. Wyróżnia się między innymi:

  • Elastyczną ofertą, bo wybrany Plan zmieniasz na inny oraz włączasz i wyłączasz dodatkowe pakiety i usługi, kiedy chcesz;
  • Wygodą, bo płacisz w formie subskrypcji – podpinasz kartę płatniczą lub zasilasz konto BLIK-iem i zapominasz o przelewach;
  • Atrakcyjnymi bonusami, bo za polecenie usługi zgarniasz pieniądze i GB, możesz też dzielić się gigabajtami dostępnymi w Twoim Planie z innymi użytkownikami Orange Flex, a dodatkową kartę SIM/eSIM masz gratis.

A teraz, dzięki promocji Orange Flex na internet mobilny dla studenta, dostajesz dodatkowe 100 GB do wykorzystania przez 180 dni. Pakiet ten jest dostępny zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników Orange Flex, gigabajtów nie możesz jednak przekazywać innym. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta

Jakie są warunki promocji na internet mobilny dla studenta w Orange Flex?

Z promocji na internet studencki w Orange Flex możesz skorzystać jeśli:

  1. Możesz pochwalić się statusem studenta dowolnej wyższej uczelni w Polsce w chwili aktywacji promocji.
  2. Masz Plan komórkowy w Orange Flex. Aktywujesz go bardzo prosto i bez wychodzenia z domu w aplikacji Flex, gdzie przeniesiesz obecny numer lub wybierzesz nowy oraz potwierdzisz, że Ty to Ty wrzucając selfie i zdjęcie dokumentu.
  3. Dołączysz do Klubu Flex ze zniżkami i wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o Orange Flex i ofertach partnerów. Uczestnictwo w Klubie daje także dostęp do dodatkowych rabatów od Orange i innych firm (m.in. FREE NOW, Flix Bus, Empik, Chocolissimo).

Jak zgarnąć dodatkowe 100 GB internetu studenckiego?

Z promocji Orange Flex na internet mobilny dla studenta możesz skorzystać do 31 stycznia 2021 roku. Gdy już masz aktywny Plan komórkowy w Orange Flex, wystarczą tylko 4 proste kroki i masz już bonusowe gigabajty na koncie.

  1. Uruchom aplikację, wejdź w zakładkę Odkryj i kliknij baner Flex Student.
  2. Wypełnij i wyślij krótki formularz, który potwierdzi, że jesteś studentem.
  3. Poczekaj na powiadomienie w aplikacji (dostaniesz je w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych). Następnie wejdź w zakładkę Klub Flex, dołącz do Klubu i wygeneruj kod promocyjny.
  4. Przejdź do sekcji Kody promocyjne w zakładce Mój Profil i wpisz kod, który aktywuje internet dla studentów w Orange Flex.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here