ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ DLA MĘŻCZYZN – WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEN TEMAT

0
1394
ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ DLA MĘŻCZYZN

Żel do higieny intymnej dla mężczyzn i kobiet mają swoich zwolenników i przeciwników. Jedni uważają, że strefę intymną należy myć jedynie wodą, inni natomiast posiłkują się specjalnie stworzonym w tym celu kosmetykiem. Co musisz wiedzieć na temat tego produktu?

ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ DLA MĘŻCZYZN – WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEN TEMAT

Żel do higieny intymnej dla mężczyzn i kobiet mają swoich zwolenników i przeciwników. Jedni uważają, że strefę intymną należy myć jedynie wodą, inni natomiast posiłkują się specjalnie stworzonym w tym celu kosmetykiem. Co musisz wiedzieć na temat tego produktu?

ODPOWIEDNIE PH

Kosmetyk ten posiada pH, które współgra z ludzkim. Dzięki temu idealnie nadaje się do oczyszczania miejsc intymnych. Inaczej sytuacja wygląda z mydłem, żelem pod prysznic czy nawet samą wodą. Te produkty albo za dużo bakterii usuną z Twojego ciała, lub nie zadziałają w ogóle. Żel do higieny intymnej dla mężczyzn wyeliminuje z powierzchni Twojej skóry szkodliwe bakterie i grzyby. Pozostawi natomiast naturalną florę bakteryjną. Co więcej, stosowanie kosmetyków o niewłaściwym pH może powodować występowanie pieczenia czy świądu. Tradycyjne produkty, w swoim składzie posiadają składniki, wpływające na pienienie się kosmetyku. Mogą one spowodować podrażnienie skóry narządów płciowych.

Warto zwrócić uwagę, że podrażnienia, zaczerwienienie czy świąd nie są jedynie powierzchownym problemem. Może to przełożyć się na zmniejszenie odporności na infekcje, np. grzybicze, co prowadzi do zakażenia organizmu.

UCZUCIE ŚWIEŻOŚCI PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Żel do higieny intymnej dla mężczyzn, który możesz znaleźć w różnych drogeriach internetowych, np. Faceman, często posiada silny, męski zapach. Nie powoduje on jednak reakcji alergicznych. To bardzo ważne, szczególnie dla aktywnych mężczyzn, którzy wykonują ciężką, fizyczną pracę lub oddają się wymagającym treningom. Taki produkt dbać będzie o Ciebie przez cały dzień.

KOSMETYKI DLA MĘŻCZYZN to UDANE ŻYCIE SEKSUALNE

Jak żel do higieny intymnej dla mężczyzn może oddziaływać na Twoje życie seksualne? To bardzo proste! Po pierwsze, jak już wspomnieliśmy – chroni Cię on przed zakażeniami, np. grzybiczymi. Dzięki temu, nie przekażesz ewentualnej choroby swojej partnerce. Po drugie, przyjemny zapach sprawi, że będziesz czuć się pewnie w każdej sytuacji. To doceni również Twoja partnerka. Miła woń bardziej przyciąga i rozpala zmysły. Po trzecie, jeśli preferujesz depilację, możesz zapomnieć o świądzie i podrażnieniach, które występują po goleniu lub depilacji woskiem. Żel do higieny intymnej dla mężczyzn sprawi, że nie będziesz musiał mierzyć się z zaczerwienioną strefa intymną. Po czwarte, zdarza się, że po treningu lub nawet seksie, musisz zmierzyć się z nieprzyjemnymi otarciami narządów płciowych. Regularne stosowanie żelu do higieny intymnej, pomoże Ci w szybkim przywróceniu równowagi. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here