Jak zacząć dbać o siebie?

0
1587

Na przestrzeni kilku miesięcy, można zauważyć znaczący przyrost, jeżeli chodzi o kobiety, które dbają o siebie. Nie ma w tym nic złego, każda z nas jest piękna na swój sposób. Wystarczy odpowiednio wyeksponować to, czym obdarzyła matka natura.
Od czego zacząć? Warto wiedzieć, że pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę to fryzura. W tym celu polecam udać się do fryzjera, ale nie byle jakiego. Powinien on umieć określić kształt twarzy i na tej podstawie dobrać odpowiednie uczesanie. Np. dobór fryzury twarz kwadratowa nie jest trudny, pod warunkiem, że będziemy pamiętać o podstawowych zasadach. Włosy powinny być długie lub o różnej długości, mile widziane również długie grzywki zaczesane na bok. To pozwoli Ci wyglądać, jak milion dolarów. Nie możemy tu jednak zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji. Odpowiedni szampon wzmacniający do włosów, do tego odżywka, a raz w tygodniu maska powinny załatwić sprawę. Unikajmy za to prostownicy, suszarki, czy też gorącego słońca.
Drugą rzeczą, na którą zazwyczaj zwracamy uwagę jest makijaż. Nie mam tu na myśli nakładania tony tapety. Wystarczy delikatnie podkreślić nasze atuty, a mianowicie: duże oczy, wystające kości policzkowe, pełne usta. Nie musimy mieć ukończonego kursu wizażu, aby wydobyć piękno. Zainwestujmy w lekki podkład, cienie do powiek, puder, róż i tusz do rzęs. Pooglądajmy kilka filmów na internecie. Pozwolą one nauczyć się podstaw makijażu.
Czy o czymś zapomniałam? Jedyne do czego mogę się jeszcze przyczepić to aktywność fizyczna. Dla ciała i dla ducha. Stosując te zasady, jestem pewna, że każda z nas będzie się czuła lepiej, jak i wasi mężczyźni na pewno będą zadowoleni.

www.hanja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here