Najlepsze prezenty dla kobiet

0
1119
Najlepsze prezenty dla kobiet

Zbliża się rocznica Waszego ślubu, Twoja żona niebawem na urodziny, a może chcesz wręczyć przyjaciółce świąteczny upominek? Co kupić kobiecie, kiedy wydaje się, że ta ma już wszystko? Przedstawiamy propozycje, które z całą pewnością przypadną jej do gustu.

Biżuteria dla pań

Błyskotki to doskonały pomysł na prezent dla kobiet. One wprost uwielbiają wszelkie świecidełka. Warto najpierw zorientować się, jaką biżuterię lubi pani, która ma otrzymać podarunek. Biżuteria może być z czystego złota, srebra, stali chirurgicznej, rozmaitych koralików, naturalnych kryształów. Biżuteria może być ręcznie robiona, może to być również biżuteria antyczna o ogromnej wartości. Wybieraj naszyjniki, bransolety, pierścionki i kolczyki. To cudowny prezent dla bliskiej Twojemu sercu kobiety i z całą pewnością zostanie doceniony.

Coś dla Pani

Wieczór SPA, karnet do salonu piękności, voucher na serię masaży? To kolejne, doskonałe pomysły na prezent dla kobiet. Wręczając taki podarunek, dajesz do zrozumienia, jak ważny jest dla Ciebie komfort i relaks Twojej wybranki. Zadbaj o nią, spraw, by poczuła się ważna. Co więcej, wybrane zabiegi pielęgnacyjne i upiększające z całą pewnością wywołają pozytywny efekt, patrząc chociażby na atrakcyjność zewnętrzną obdarowanej.

Kobiecie możesz wręczyć też zestaw ulubionych kosmetyków, jeśli wiesz, których używa najczęściej. Mogą to być zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i te kolorowe. Panie bardzo często marzą o kosmetykach premium, tych z wyższej półki cenowej, ale same ich nie nabywają ze względu na oszczędności finansowe. Być może właśnie teraz jest doskonała okazja, by Twoja żona, mama czy siostra mogła wypróbować nową szminkę, tusz czy bronzer.

Drobiazgi zawsze mile widziane

W dobrym tonie zawsze jest wręczenie bukietu kwiatów, czekoladek, ulubionej kawy albo herbaty. Aby tego rodzaju podarunek nie był uznany na zbyt uniwersalny, przypomnij sobie, jakie kwiaty najbardziej lubi kobieta, która je otrzyma albo który rodzaj herbaty popija podczas zimowych wieczorów.

Brak pomysłu na prezent

Nadal nie wiesz, co kupić kobiecie? Jeśli żadna z powyższych propozycji nie przypadła Ci do gustu, zawsze możesz spytać, czego potrzebuje osoba, która ma podarek otrzymać. Być może właśnie skończyły się jej ulubione perfumy, a może marzy o wyjściu do teatru na wybraną sztukę? Być może w sklepie widziała piękną garsonkę albo chce po prostu odpocząć na pikniku za miastem. Trafiony prezent to ten, z którego ucieszy się obdarowana. Zamiast kupować prezent na siłę, lepszym pomysłem jest spytanie się o jej indywidualne preferencje.

Pamiętaj również, że prezent może być zupełnie nietrafiony, a niektóre podarunki to prawdziwe faux-pas. Nie wręczaj szefowej koronkowej bielizny, a żonie mopa, chyba że o niego poprosi. Wiele zależy też od okazji, bo przecież na urodziny warto kupić coś więcej, niż kwiaty. Kobietom, których nie znasz zbyt dobrze, ale wręczysz prezent, wybieraj raczej podarunki uniwersalne, jak wspomniane już kwiaty czy czekoladki. To niezobowiązujące drobiazgi, które zawsze są mile widziane i w dobrym tonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here