Plecak nieprzemakalny czy torba wodoszczelna? Co wybrać?

0
1136

Czy spędzając dużo czasu na zajęciach outdoorowych doszedłeś do wniosku, że potrzeba Ci wodoszczelnych akcesoriów? Etui na telefon, torba wodoszczelna, plecak nieprzemakalny? Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach gama oferowanych przez rynek produktów jest bardzo szeroka i ciężko zdecydować się na coś konkretnego.

Torba wodoszczelna

Wysokiej jakości torba wodoszczelna powinna wykazywać się odpornością nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nie powinna przeciekać podczas ogromnej ulewy, nie straszny jej bezpośredni kontakt z wodą. Doświadczeni miłośnicy kajakarstwa, żeglarstwa oraz innych form aktywności nad wodą mogą pochwalić się sprzętem, który wytrzyma nawet całkowite zanurzenie! Skąd posiadają takie “cuda”? Od znanych i sprawdzonych marek, a taką bez wątpienia jest światowy lider będący ekspertem w swej dziedzinie – mowa tu o OverBoard. Część proponowanych przez OverBoard toreb (np. model Adventure lub Pro-Sports Duffel) może służyć również jako plecak nieprzemakalny, co dodatkowo poprawia komfort użytkowania.

Plecak nieprzemakalny

Tutaj prym również wiedzie wspomniany wyżej OverBoard. Cena, podobnie zresztą jak w przypadku toreb, zależy od pojemności i klasy wodoszczelności danego produktu. Niezawodny w każdych warunkach plecak nieprzemakalny dostępny jest w sieci już za ok. 200zł. Trzeba przyznać, że to stosunkowo niewiele biorąc pod uwagę ceny produktów od dużych, popularnych koncernów. Nowoczesny design oraz bogaty wybór pod kątem kolorystyki to niewątpliwie kolejne atuty oferty stworzonej przez OverBoard.

Worek wodoszczelny

Znajdą się pewnie tacy, co stwierdzą że jest to zupełnie odrębna grupa produktowa, ja uważam jednak, że taki worek może z powodzeniem służyć jako plecak nieprzemakalny. Polski Aquarius, posiadający markę własna GoPack, posiada w swojej ofercie różnorodne worki w bardzo korzystnych cenach. Feeria barw, dostępność wielu różnych pojemności oraz praktyczne zastosowanie to aspekty godne uwagi.

Co wybrać?

Tak naprawdę to zależy od Twoich osobistych preferencji. Jeżeli zaufasz sprawdzonym producentom i dokonasz zakupu w sprawdzonym sklepie, to różnica płynąca z użytkowania torby, plecaka bądź worka będzie płynąć jedynie ze sposobu noszenia. Najważniejsze przecież, aby tego typu akcesorium spełniało swoje zadanie: chroniło zawartość przed wilgocią, pyłem i brudem. Zajrzyj na stronę gosup.pl – miejsce to skupia oferty producentów z całego świata. Chcesz kupić dobry plecak nieprzemakalny? Może od razu uda Ci się dobrać do niego niedrogie i praktyczne etui na telefon? Wszystkie wspomniane wyżej produkty oraz wiele, wiele więcej znajdziesz właśnie na tej stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here