Płodność pod lupą

0
1681

Jak naturalnie można przyśpieszyć miesiączkę?

Naturalne sposoby na przyspieszenie miesiączki to takie, które pomagają się zrelaksować i rozluźnić bądź lekko rozrzedzają krew. Najczęściej kobiety stosują gorącą kąpiel i masaż podbrzusza. Czasami decydują się na przyjęcie aspiryny, która ma właściwości rozrzedzające krew, ale jest to metoda dość ryzykowna. Czasem pomaga kieliszek czerwonego wina albo większy wysiłek fizyczny. Ostatnio modne stało się picie herbaty z czarnej malwy, która działanie estrogenne.

Śledziona pod lupą

Śledziona określana jest mianem filtra dla krwi. Skała się z miazgi białej i miazgi czerwonej. Miazga biała odpowiada za rozpoznawanie antygenów i produkcję przeciwciał. Natomiast miazga czerwona stanowi skupisko naczyń krwionośnych, które filtrują krew. Śledziona pomaga również w walce z niektórymi bakteriami, np. powodującymi zapalenie płuc lub zapalenie opon mózgowych. Jest to niezwykle ważny narząd, dlatego usuwa się go tylko wtedy, gdy inne metody leczenia nie pomogły.

7 pytań o niepłodność

Z badań wynika, że niepłodność dotyka coraz większą ilość par i jest już uznawana za chorobę społeczną. A zatem kiedy możemy mówić o niepłodności? Wtedy, gdy staramy się o dziecko dłużej niż rok bez efektów. Jakie są przyczyny niepłodności? Problem jest skomplikowany i wymaga konsultacji z lekarzem, który dodatkowo powie nam: jakie wykonać badania na płodność, czy płodność jest zapisana w genach, jaki to rodzaj choroby, czym się różni płodność wtórna od pierwotnej oraz jak ewentualnie wyleczyć niepłodność.

www.ohho.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInternet jako skarbnica wiedzy
Następny artykułCiąża i rak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here