DWA PLUS DWA RÓWNA SIĘ….

0
1946

Większość z nas nigdy nie należała do matematycznych orłów. Nasza wiedza – wstyd się przyznać – jest zawężona do najprostszych działań. Z tabliczką mnożenia włącznie. Równanie z jedną niewiadomą jakoś rozwiążemy ale już takie z dwoma nie bardzo. Czasami nawet nie umielibyśmy wspomóc w odrabianiu pracy domowej gimnazjalisty, o licealiście nie ma co wspominać.

Matematyka zawsze pobudzała szare komórki jednak tak było wieki temu.

Jeżeli te zdania pasują do Ciebie, świetnie odnajdziesz się w naszym projekcie. Jesteśmy studentami matematyki, działającymi w uniwersyteckim kole naukowym. Realizujemy nasze pasje ale przy okazji z radością podzielimy się wiedzą ze wszystkimi chętnymi. Większość z nas już wkrótce będzie uczyć, a w trakcie zajęć prowadzonych w ramach koła będziemy nabierać doświadczenia, uczestnicy zaś przypomną sobie wiele matematycznych zagadnień. Poszukujemy chętnych, którzy chcieliby odświeżyć wiedzę, a przy okazji wspomóc nas w projekcie. Zależy nam na uczestnictwie seniorów, ponieważ zajęcia dla dzieciaków prowadzimy od lat i teraz chcielibyśmy poszerzyć profil działania.

Jedyne co trzeba zabrać ze sobą to pozytywne nastawienie i trochę determinacji. Zeszyt i długopis zapewnimy na miejscu, a kalkulator nie będzie przydatny.

Szczególnie zachęcamy rodziny i zaprzyjaźnionych sąsiadów, którzy będą mogli po zajęciach wspólnie rozwiązywać prace domowe, bowiem takie z pewnością będziemy zadawać. Oczywiście równie mile widziane są osoby samotne. Na pewno znajdzie się chętny do wspólnej pracy po godzinach.

www.lepszalokata.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here