Farby do włosów bez amoniaku

0
1335
Farby do włosów bez amoniaku

wielbiamy farbować nasze włosy – dzięki temu możemy uzyskać nie tylko idealny, wymarzony przez nas kolor, ale również efekt, jakiego pożądamy. Możemy raz być delikatną blondynką, kiedy indziej mocną, stanowczą brunetką. Jeśli trzeba – możemy na wakacyjny urlopowy wyjazd zafarbować włosy na czerwono czy niebiesko – przecież nikt nam tego nie zabroni. Jednak czasem mamy wątpliwości, czy farbowanie włosów to dobry pomysł – farby wykorzystywane przez profesjonalne salony fryzjerskie oraz te tradycyjne, które można znaleźć w drogeriach za niewielkie pieniądze, zawierają amoniak – silną chemię, która negatywnie może wpłynąć ni tylko na kondycję włosów, ale również na zdrowie. Szczególnie kobiety starające się o dziecko, będące już w ciąży czy karmiące piersią powinny unikać właśnie kontaktu z amoniakiem. Są jednak na to sposoby – producenci kosmetyków oferują dzisiaj również farby do włosów bez amoniaku.
Na sklepowych półkach nie brakuje farb do włosów bez amoniaku. Wśród najciekawszych propozycji można wymienić na przykład Sanotint Farbę do włosów o pojemności 125 ml. Będzie trzeba za nią zapłacić ponad 50 zł, jednak produkt jest zdecydowanie warto swojej ceny – kosmetyk nie tylko nie zawiera amoniaku, ale dodatkowo oferuje mocny, elegancki i przede wszystkim trwały kolor. W Internecie dostępny jest w około dziesięciu różnych sklepach.
Znacznie tańszym produktem, ponieważ wahającym się w granicach 16-20 złotych, będzie farba Syoss Oleo Intense Profesjonalna Farba do Włosów Bez Amoniaku. Produkt ten zdobywa same pozytywne opinie od kobiet, które już z niego skorzystały.
Wśród polecanych produktów można znaleźć często również L’Oreal Dia Light Koloryzacja Ton w Ton, tym razem do włosów już koloryzowanych i uwrażliwionych. W sklepach zapłacimy za ten kosmetyk około 20 złotych. Farba zapewnia świetliste refleksy oraz długotrwały połysk, który zachwyci każdego. Została w tym przypadku zastosowana nowoczesna formuła wykorzystująca kwasy.

www.testersi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here