Mała pożyczka na małe przyjemności

0
1577

Któż z nas nie docenia małych przyjemności? Czasem są one naprawdę drobne, jak kawa w kawiarni czy wyjście na wieczór tylko we dwoje. Czasem małe bywają tylko pod względem gabarytów, kiedy fundujemy sobie modny gadżet czy luksusowy dodatek. Pożyczka na niewielką kwotę, z krótkim terminem spłaty, to sposób na sprawienie sobie przyjemności albo zainwestowanie w trwałą „zabawkę” dla osób, które regularnie zarabiają, ale jednocześnie wydają spore kwoty na bieżąco.

Małe przyjemności – dlaczego warto?

Nasze mózgi nastawione są na szukanie nowych doznań oraz poddawanie się przyjemnościom. Nagrody w istocie działają skuteczniej niż kary – dlatego tak chętnie fundujemy je sobie sami. Obiecanie sobie np. ekstra torebki, nowego laptopa czy wyjazdu na weekend, skutecznie motywuje do zdania egzaminu czy zamknięcia przed terminem projektu w pracy. Osoby, które lubią otaczać się nowościami, chętnie kupują wszelkie urządzenia elektroniczne do domu, kuchni, biura czy samochodu. Przeważnie do tej pory obywaliśmy się bez nich, ale powiedzmy szczerze – dziecięca radość z posiadania ciekawego gadżetu warta jest wydanych pieniędzy. Nie mówiąc już o tym, jak może rzeczywiście ułatwić nam życie.

Ponadto rozpieszczanie siebie powiązać można z tym, co już dawno odkryli specjaliści od wydajności wespół z psychologami. Mianowicie, że najbardziej wydajny jest człowiek wypoczęty i zadowolony. Sprawiając więc sobie różne drobne przyjemności, takie jak weekendowe wyjazdy czy niecodzienne doznania, odrywamy się na chwilę od codzienności. Dzięki temu możemy wrócić do niej pełni sił i ze świeżymi pomysłami. Nieważne, czy pasuje do Ciebie skok ze spadochronem, weekend w spa, zakupy w stolicy mody, koncert rockowy czy najnowszy smartfon. Kiedy możemy sobie na nie pozwolić, przyjemności nie warto sobie odmawiać.

Mała pożyczka na sfinansowanie swoich przyjemności

Pożyczając niewielką kwotę pieniędzy, nie musimy obawiać się o to, czy zdołamy ją spłacić. Mała pożyczka pozwala zrealizować potrzeby i zachcianki tu i teraz. Niepowtarzalne okazje trafiają się często wtedy, gdy nie dysponujemy akurat rezerwą gotówki. Znają to osoby, które lubią korzystać z życia i cieszyć się nowinkami. Nawet zarabiając dużo, nie zawsze dysponują pieniędzmi na niespodziewane wydatki. Po uregulowaniu comiesięcznych zobowiązań, nie szczędzą sobie przyjemności i przydatnych drobiazgów. Wychodzą z założenia, że pieniądze są po to, aby z nich korzystać, zarobki mają przede wszystkim sprawiać radość. W takiej sytuacji szybka pożyczka to najlepsze rozwiązanie – pozwoli uzyskać dodatkowe pieniądze do następnej wypłaty. Małe kwoty pożyczyć można wygodnie przez Internet, a po ekspresowej weryfikacji, pieniądze będziemy mieli na koncie, w większości banków, już po 15 minutach. Zaletą takiej formy pożyczania jest to, że możemy sami ustalić dokładną kwotę oraz czas spłaty co do tygodnia, a nawet dnia. Od nich zależeć będzie całkowity koszt pożyczki. Kiedy pożyczać będziemy już po raz kolejny, a wcześniej spłaciliśmy wszystko w terminie, możemy liczyć na jeszcze szybszą realizację i często promocyjne warunki.

https://prawnieskuteczni.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here