Na które kursy i szkolenia zawodowe warto postawić w 2020 roku?

0
2699
Na które kursy i szkolenia zawodowe warto postawić w 2020 roku?Na które kursy i szkolenia zawodowe warto postawić w 2020 roku?

Nowy rok to doskonała okazja do zadbania o rozwój osobisty. Nawet jeśli nie tworzysz listy postanowień noworocznych, w tym roku pora to zmienić i wpisać na pierwszym miejscu SIEBIE. Denerwują Cię niskie zarobki? Chcesz zmienić pracę i potrzebujesz dodatkowych kwalifikacji? A może już od dłuższego czasu poszukujesz pracy? Kursy i szkolenia zawodowe to świetny sposób na podniesienie kwalifikacji i zdobycie nowego zawodu. Zacznij nowy rok od wybrania kursu, który odmieni Twoje życie zawodowe!

Kurs zawodowy – dlaczego warto?

Rozważasz, czy warto zainwestować w kursy zawodowe? Kraków i inne duże miasta to świetna lokalizacja, jeśli chodzi o pracę; nie każdy jednak zawód cieszy się wysokim zainteresowaniem. Pracodawcy cenią sobie obecnie nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności. Szczególnie branża budowlana nieustannie poszukuje pracowników. Nawet jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia, możesz zdecydować się na kurs zawodowy – dzięki niemu poznasz tajniki danego zawodu i jednocześnie zdobędziesz cenione przez pracodawców umiejętności. Również osoby posiadające duże doświadczenie powinny wybrać się na szkolenie zakończone certyfikatem – dzięki temu zyskasz jego oficjalne potwierdzenie.

Jaki kurs zawodowy wybrać?

Kurs na operatora koparko-ładowarki

Zastanawiasz się, jakie kursy zawodowe będą cenione przez pracodawców w 2020 roku? Świetną propozycją będzie kurs „operator koparko-ładowarki”. Dzięki niemu zdobędziesz cenione przez pracodawców uprawnienia do obsługi koparek i koparko-ładowarek. Przydadzą się one nie tylko na placach budowy; kurs na operatora koparki pozwala także na założenie firmy i obsługę klientów prywatnych. Duże zapotrzebowanie na pracowników obsługujących maszyny budowlane sprawia, że kurs „operator koparko-ładowarki” jest także polecany dla osób, które chcą podjąć pierwszą pracę lub szukają sposobu na zwiększenie swoich zarobków. Wybierz kurs na operatora koparki, jeśli chcesz zdobyć praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy!

Kurs na operatora koparko-ładowarki

Szkolenie na montażystę rusztowań

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że do montażu rusztowań niezbędne jest specjalne szkolenie. Rusztowania powinny być zabezpieczone w odpowiedni sposób, by nie stwarzać zagrożenia dla pracowników oraz osób postronnych. Kurs na rusztowania już od kilku lat cieszy się wielką popularnością, bowiem osoby posiadające uprawnienia znajdą pracę w wielu branżach. Jak wygląda takie szkolenie? Rusztowania systemowe i stalowe różnią się między sobą – na kursie poznasz sposób montażu i demontażu różnego rodzaju rusztowań, ale również zasady BHP oraz podstawy prowadzenia dokumentacji technicznej. Kurs na rusztowania otwiera wiele ścieżek kariery, nie tylko w branży budowlanej, ale również konserwacji zabytków i wielu innych dziedzinach.

Szkolenie na montażystę rusztowań

Szkolenie na operatora pilarek mechanicznych

A może kurs na operatora pilarek mechanicznych? Piły mechaniczne wykorzystywane są między innymi przez pracowników terenów zielonych, na budowach, w tartakach – lista jest naprawdę długa. Kurs na operatora pilarek mechanicznych umożliwia bezpieczną i bezproblemową obsługę pilarki, a pracownicy posiadający uprawnienia znajdą pracę nie tylko w firmach zajmujących się obróbką drewna. Operator pilarek mechanicznych do ścinki drzew może być zatrudniony w firmach ogrodniczych, sadach, firmach zajmujących się utrzymaniem zieleni miejskiej. Kurs zawodowy na operatora pilarek przyda się także strażakom zawodowym oraz z OSP.

Szkolenie na operatora pilarek mechanicznych

Zastanawiasz się, gdzie warto zapisać się na kursy zawodowe? Kraków poleca Ośrodek Szkoleń Zawodowych SzkoleniaMM. Każdy kurs zawiera nie tylko część praktyczną, ale również teoretyczną oraz zajęcia z zakresu BHP. Szkolenia oraz kursy kończą się egzaminem, a uzyskany certyfikat jest oficjalnym potwierdzeniem posiadanych umiejętności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here