Nadmiar obowiązków i stres z tym związany

0
1541

Kiedy nadmiar obowiązków wywołuje stres – jak sobie pomóc? W dzisiejszym świecie nie trudno o stresujące sytuacje. Kiedy szef ma zły dzień, kiedy ochlapie nas autobus na przystanku, kiedy ekspedientka w sklepie jest dla nas nieuprzejma. Często także nadmiar obowiązków zarówno w pracy, jak i w domu sprawia, że bardzo się stresujemy. A wystarczy na chwilę wstać od biurka, wyjść z domu, przejść się choć piętnaście minut na świeżym powietrzu- nawet w deszczu i odetchnąć pełną piersią. Od razu nabierzemy świeżego spojrzenia na stresujące nas kwestie, może nagle nie będą się nam wydawały takie straszne jak wcześniej. A po powrocie warto zaparzyć sobie herbatkę z melisy lub rumianku, wypić ten smaczny napar i wrócić do swoich działań starając się nie myśleć o sytuacji zbyt wiele.
Alergiczne zapalenie spojówek – jak się objawia? Wiosna to niestety czas, kiedy wszystkie trawy, kwiaty i drzewa kwitną, co nie pozostaje bez znaczenia dla wielu z nas. Alergie to chleb powszedni dla tysięcy osób, ale jak rozpoznać alergiczne zapalenie spojówek? Najlepiej udać się do najbliższej apteki aby dokonać zakupu odpowiedniego preparatu. Przede wszystkim jednak zapiszmy się na wizytę do specjalisty- alergologa, który dokładnie zbada nas i wypisze odpowiednią receptę.
Wiosną i latem zależy nam na tym, aby nasze ciało miało piękną złotą opaleniznę. Wtedy od razu wyglądamy zdrowiej i piękniej. Ale korzystanie ze słoneczka bez odpowiednich filtrów może spowodować więcej złego niż dobrego. Opalanie natryskowe – na czym polega zabieg? Opalanie natryskowe to świetne rozwiązanie dla każdego. Opalenizna naniesiona na nasze ciało ma naturalny złoty odcień a przy okazji nie jest szkodliwa. Warto się nią zainteresować.

www.mamapyta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here