Pozwól pieniądzom zarabiać na lokacie bankowej

0
1952

W Internecie można bezproblemowo znaleźć aktualne rankingi lokat bankowych, co pozwala być na bieżąco z najnowszymi promocjami i znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Wystarczy kilka kliknięć, aby dopasować kryteria wyszukiwania do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Przy każdej ofercie znajdują się najważniejsze informacje o danej lokacie wraz z odnośnikiem do regulaminu i jej szczegółów. Zamiast więc trzymania pieniędzy w przysłowiowej skarpecie czy też na zwykłym koncie bankowym, warto przenieść swoje wolne środki na wysokooprocentowaną lokatę.

Ranking lokat, czyli najlepsze lokaty bankowe

Coraz więcej Polaków decyduje się na korzystanie z lokat bankowych. Obecnie banki dwoją się i troją, aby przekonać potencjalnego klienta do skorzystania właśnie z ich oferty. Pojawia się wobec tego coraz więcej atrakcyjnych propozycji. 

Aktualny ranking lokat można znaleźć na stronie: https://zarabiajprzez24.pl/ranking-lokat-bankowych/

Przykładowe oferty (mogą być nieaktualne)

• Idea Bank ma do zaproponowania sporo ciekawych lokat. Jedną z nich jest Lokata Happy. Kwota lokaty wynosi od 500 do 10 tysięcy. złotych, a czas jej trwania to dwa miesiące. Dostępne jest także lokata bez zakładania konta na 3%, która trwa miesiąc. Można liczyć na oprocentowanie wysokości 4% bez konieczności zakładania konta. Z kolei Lokata Happy Pro objęta jest 3,5% oprocentowaniem. Kwota lokaty wynosi od 10 do 25 tysięcy złotych, a czas jest trwania to trzy miesiące. Bez zakładania konta dostępna jest również lokata 2,5% na kwotę od 500 do miliona złotych, na okres sześciu miesięcy. Jest to lokata na nowe środki. 

• Nest Bank ma w ofercie Lokatę na nowe środki. Czas jej trwania może wynosić sześć lub dwanaście miesięcy, na kwotę od tysiąca do nawet dwóch milionów złotych. Oprocentowanie lokaty wynosi 2,8%. Są także inne lokaty bez zakładania konta na 2,6%. 

• Alior Bank ma w ofercie Lokatę dla nowych klientów – 2,5%. Można ulokować na niej od tysiąca do dwustu tysięcy złotych na okres 90 lub 186 dni. 

• Get in bank – lokata mobilna: zakres kwoty 500 – 10 000 złotych, oprocentowanie 3%, na okres 2 miesięcy. 

• Credit Agricole: lokata „Oferta Powitalna – Dzień Dobry w CA 2”. Zakres kwoty mogącej znaleźć się na lokacie to od tysiąca do 50 000 złotych. Oprocentowanie wynosi 3%, a czas trwania lokaty to 60 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here