Programy do fakturowania

0
1395
Programy do fakturowania

Jaki program do wystawiania faktur online wybrać? Programy do wystawienia faktur muszą być dobrej jakości i łatwe w obsłudze.

Oto polecane programy przez osoby wystawiające opinię:

1. Top jeden-idealny dla małych firm. Spełnia wszelkie wymagania potencjalnego klienta. Należy do programów prostych i przejrzystych. Należy również do najbardziej estetycznych programów. Producent zapewnia nas, że fakturę wystawimy drogą mailową w 10 sekund. Bardzo istotną rzeczą dla przyszłego posiadacza jest możność skorzystania z testowania aplikacji. Z aplikacji można korzystać 60 dni. Trzeba również spełniać wymagania tj.posiadanie numeru NIP, aby w pełni korzystać z całego programu i jego możliwości. Zaskakującą funkcją jest OCR, dzięki której możemy uwzględnić zdjęcie faktury, a później z łatwością odczytać ją przez program. Oprogramowanie generuje pliki JPK.

2. Top dwa- największą korzyścią jest niska cena. Za program płaci się 8 zł za miesiąc i to za pełną wersję. Poprzez bogatą funkcjonalność jest dobrym wyborem dla posiadaczy firm. Kolejną rzeczą, która może wydawać się zachęcająca, to bezpłatna wersja tego oprogramowania. Można zrobić 10 faktur na miesiąc bez wykupowania faktury XL.

3.Top trzy- jest wszechstronną aplikacją, dzięki której można wystawić fakturę w języku polskim, angielskim i niemieckim. Trzeba nadmienić, że jest to darmowy program, idealny dla firm, które nie prowadzą magazynu. Jest korzystny dla osób, które prowadzą biznes z obcokrajowcami. Jedyną wadą jest estetyka.

4. Top cztery – najbardziej polecany program, który cechuję się nowoczesnością i prostotą, co dla wielu klientów jest ważnym czynnikiem przed kupnem danego oprogramowania. Idealny dla małych i średnich firm. Jego przejrzystość sprawdza się w momencie wystawiania i edytowania niezbędnych dokumentów sprzedaży lub zakupu. Faktura jest dostępna w 3 wersjach START, STANDARD i PRO. Zaopatrzona jest w idealne funkcje, które są niezbędne dla potencjalnego kupca. Korzyścią są funkcje, które są łatwe w obsłudze. W aplikacji są funkcje takie jak : szybkie wyszukiwanie, wprowadzenie kontrahenta z bazy GUS, osobiste automatycznie tworzone listy firm oraz cenniki, wysyłka faktury VAT e-mailem w PDF, faktury z QR CODE do sprawnego i szybkiego opłacania oraz obsługę pliku JPK.

Aplikacje wyróżnia prosta i przejrzysta obsługa przy pomocy myszki i klawiatury. W wersji PRO cechuje się wzbogaceniem różnych funkcji na przykład obsługę magazynu czy małej księgowości. Jest świetną alternatywą dla firm, które prowadzą profil na allegro, ponieważ program współpracuje z tym portalem, co wiąże się z łatwością w obsłudze. Współpracuje również z innymi popularnymi sklepami internetowymi, co daje możliwość rozwoju firmy. Darmowa wersja dostępna jest na 31 dni, dzięki testom można sprawdzić czy ten program jest na tyle dobry, żeby go kupić. Program pracuje w systemie Windows.

Jaki program do wystawienia faktur? Najlepiej poszukać informacji na temat najlepszych programów, ponieważ wybór jest bardzo duży. Faktury online – do nich pasuje prawie każdy program.
Hasła pod którymi można znaleźć więcej przydatnych informacji: faktury online, program do wystawiania faktur online, program do faktur wfirma.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here