SKLEP DLA NOWOŻEŃCÓW

0
1749

„Złota obrączka” – to pierwszy w mieście sklep, który powstał z myślą o prezentach dla nowożeńców. Część narzeczonych, szczególnie młodszych, zaznacza, że najbardziej oczekiwanym prezentem są pieniądze, ci starsi często już dysponujący sporym doświadczeniem i majątkiem preferują prezenty. Jak jednak uniknąć sytuacji w której otrzymają 4 blendery, 2 odkurzacze i 3 aparaty fotograficzne oraz podwójny zestaw kawowy?
Rozwiązaniem są oferowane przez nas książki ślubnych zamówień. Narzeczeni przekazują nam listę prezentów, które chcieliby otrzymać, oczywiście w różnych cenach, wyższych dla najbliższej rodziny i przyjaciół, niższej dla dalszych, a także mniej zamożnych gości. My przygotowujemy zaś specjalny katalog. Państwo młodzi przekazują adres naszego sklepu i od tego momentu zajmujemy się koordynacją całego procesu. Dobierzemy odpowiednie prezenty dla poszczególnych gości, oczywiście możliwe jest też złożenie się na bardziej ekskluzywny podarek przez większą grupę. Po naszej stronie jest zapewnienie wszystkich oczekiwanych prezentów.
W ten sposób wszyscy są w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni. Państwo młodzi otrzymają takie podarunki, które będą im potrzebne i na pewno sprawią radość, natomiast gościom odpadnie problem w postaci wymyślania co powinni kupić, a także kilkudniowe bieganie za dokładnie takim rodzajem upominku jaki chcą zakupić.
Państwo młodzi powinni dostarczyć listę prezentów przynajmniej miesiąc przed planowaną uroczystością, po to by w spokoju zdążyć przyporządkować dane prezenty do poszczególnych gości.

www.bankowe.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here