Zbliżają się wakacje

0
1510

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi długie, letnie popołudnia. Każdy z nas zna te uczucie- z jednej strony chęć zabicia frustrującej nudy, z drugiej brak zapału do robienia czegoś angażującego. Jest jednak doskonały sposób na pogodzenie tych oby ambiwalentnych odczuć- zacznij grać na gitarze!
Zapewne powiesz, że nie takiej odpowedzi szukałeś, ale pomyśl tylko, ile godzin spędzasz na niekonstruktywnych zajęciach takich jak: „siedzenie na fejsie”, czy „nabijanie leveli” na xBoxie. Zastanów się- co właściwie z tego masz? Czy to jest to, czym pochwalisz się przed znajomymi? Czy zaimponujesz tym dziewczynom? O nie, nie, piękne kobiety szukają mężczyzn z pasją, nie spojrzą nawet na takiego nudziarza. Co innego na gitarzystę! Znasz z pewnością ten wpadający w ucho tekst ze znanej, polskiej piosenki- „chłopiec z gitarą byłby dla mnie parą”. Wyobraź sobie tylko jaką furorę zrobisz na następnym grilu, czy letnim wypadzie nad jezioro. Tak, rusz wyobraźnią- ciepły wieczór, pełen gwiazd. Za plecami słyszysz delikatny szum wody, która majestatycznie odbija światło księżyca w pełni. Przed sobą widzisz iskrzący się płomień palącego się ogniska. Wokół siedzą kumple i piękne koleżanki. A w centrum? W centrum TY i TWOJA gitara. Wyobraź sobie porządanie w oczach wcześniej nieosiągalnych dla ciebie dziewczyn. Wyobraź sobie zazdrość kumpli, gdy TY czarujesz zmysły ślicznych dam.
Tak, wiem o czym teraz myślisz. Wszystko to fajnie brzmi, ale skąd wziąć kasę? Instrumenty muzyczne są przecież takie drogie… Mój drogi, nic bardziej mylnego, używaną gitarę można wychaczyć naprawdę tanio, a jakością nie ustępują tym nowiutkim ze sklepu. Nie czekaj, nie odkładaj spełniania marzeń na później! Zacznij od teraz!

www.moda.info.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWiadomości
Następny artykułHobby – domowa księgowość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here