Jak zamówić kuriera GLS i ile to kosztuje?

0
1361
Jak zamówić kuriera GLS i ile to kosztuje?

Na terenie Polski i Europy swoje usługi oferuje wiele firm kurierskich. Dzięki ich usługom miliony paczek codziennie dociera bezpiecznie do celu. Jak wybrać odpowiednią firmę i czy jest to droga usługa? Oferta jest bogata, ale trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników, które sprawią, że satysfakcja klienta będzie na dużym poziomie. Ważnym elementem jest zasięg działalności, jakość usług, renoma na rynku, ale także cena wysyłki.

Międzynarodowa firma kurierska

Jedną z międzynarodowych firm kurierskich jest GLS. Daje ona możliwość dostarczenia paczek w 42 krajach Europy, a także w 8 stanach USA. Charakteryzuje ją wysoka jakość i niezawodność. Na terenie Polski jest jednym z głównych dostawców usług transportowych, a jej domena to ekspresowy transport na terenie całego kraju. GLS to najnowocześniejsze rozwiązania IT, które zapewniają klientom łatwą, bezpieczną oraz wygodną ścieżkę zamówienia usługi i dostarczenia przesyłki.

Lata pracy na rynku polskim i zagranicznym czynią tę sieć dobrze zorganizowaną, dzięki czemu przesyłki szybko i sprawnie dostarczane są zazwyczaj już w następnym dniu roboczym. Istnieje także możliwość wykupienia usługi „ekspres”, która daje gwarancję doręczenia do godziny 10:00 lub 12:00 następnego dnia roboczego. Usługi firmy są na tyle elastyczne, że znalazła się w nich opcja dostarczenia przesyłki również w sobotę. Codziennie organizowane są także transporty na terenie całej Europy, co pozwala na szybkie dostarczenia poza granicami naszego kraju.

Pewna firma i proste usługi

Aby zamówić kuriera GLS, możesz skontaktować się z firmą bezpośrednio lub usprawnić proces nadawania przesyłki do minimum i skorzystać z platformy Epaka. W systemie określasz parametry przesyłki, lokalizację docelową i miejsce odbioru oraz wskazujesz na firmę GLS. Dzięki temu w ekspresowym tempie zjawi się u Ciebie kurier, a koszt usługi będzie nieduży. Epaka współpracuje z wieloma firmami, co zapewnia jej preferencyjne ceny usług, większe możliwości negocjacji oraz siłę dużego partnera dla firm kurierskich. Platforma pozwala na skorzystanie ze wszystkich usług, jakie oferuje firma kurierska GLS, dzięki czemu nie musisz się ograniczać.

Przesyłkę nadasz z każdego miejsca w Polsce – masz do wyboru wizytę kuriera w wybranej przez Ciebie lokalizacji lub osobiste nadanie w jednym z punktów stacjonarnych. Epaka daje gwarancję bezpieczeństwa Twojej przesyłki i jest pośrednikiem między klientem a firmą kurierską. Daje Ci to gwarancję usług na najwyższym poziomie, nie musisz w razie pytań czekać godzinami na infolinii międzynarodowej firmy. Dział obsługi klienta pomoże Ci rozwiązać każdy problem i sprawi, że komunikacja przebiegnie sprawnie i przyjemnie.

Informacje dotyczące zasad funkcjonowania platformy Epaka, odpowiedzi na często zadawane pytania, a także wszelkie informacje dotyczące kurierów znajdują się na stronie internetowej. Znajdziesz tam również cennik wszystkich przewoźników, także GLS, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, nie musząc szukać cen na wielu portalach.  Podane są tam nie tylko koszty przesyłki, ale również wszystkich innych możliwych opcji, które są oferowane w ramach usług kurierskich danej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here