Leasing dla zadłużonych

0
1599
Leasing dla zadłużonych

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to trudne zadanie, które wymaga przeprowadzania dość częstych inwestycji. W przypadku nowych przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na rynek, zakup nowego samochodu dostawczego lub jakiegokolwiek innego sprzętu to często spore wyzwanie, niemożliwe do zrealizowania bez zaciągnięcia kredytu. Brak płynności finansowej sprawia, że niektóre firmy tracą wiarygodność finansową. Jak pokonać takie problemy?

BIK, KRD…

Biuro Informacji Kredytowej czy Krajowy Rejestr Długów to pojęcia niestety dość dobrze znane wielu polskim przedsiębiorcom. Jeśli nazwa naszej firmy znajduje się w tych rejestrach, a przy niej widnieje negatywna opinia, to przedsiębiorstwo miało problem z terminowym spłacaniem zobowiązań zaciąganych często na rozwój biznesu. Oznacza to, że wszelkie kolejne inwestycje, na które przedsiębiorca będzie chciał zaciągnąć kredyt w banku, będą raczej niemożliwe do zrealizowania. Negatywna historia w BIK czy KRD sprawia, że większość banków odmawia w takiej sytuacji chęci dalszej współpracy i udzielenia kredytu lub leasingu. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi firma AJB Finance, oferująca leasing bez BIK i KRD. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do klientów posiadających negatywną historię w BIK i KRD, którzy z tego powodu mają problem z uzyskaniem finansowania przedrębnego na dalszy rozwój. Główną misją firmy AJB Finance jest pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w uzyskaniu niezbędnych środków na rozwój.

Przede wszystkim szczerość

AJB Finance oferuje każdemu klientowi indywidualne warunki, dostosowane do jego sytuacji i możliwości finansowych. Jedną z podstaw efektywnego funkcjonowania takiego układu jest szczerość ze strony klientów, która w efekcie ułatwia i umożliwia wyeliminowanie wszelkich przeszkód w procesie analizy sytuacji klienta. Warto zaznaczyć, że negatywna opinia firmy w BIK czy KRD nie oznacza automatycznie braku jakichkolwiek szans na uzyskanie nowego kredytu. W tym kontekście niezwykle istotna jest współpraca na linii klient – doradca leasingowy. W wielu przypadkach z powodzeniem udaje się przywrócić wiarygodność kredytową klienta, który zyskuje wówczas możliwość dalszych inwestycji w swoje przedsiębiorstwo. AJB Finance to przede wszystkim profesjonalne doradztwo, a także indywidualna oferta leasingu bez BIK i KRD, na potrzeby praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Dzięki uproszczonemu systemowi klienci oszczędzają również ogromną ilość czasu, zaś doradcy AJB Finance zajmują się wszelkimi niezbędnymi formalnościami związanymi z uzyskaniem leasingu na zakup pojazdów, maszyn lub innych urządzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here