Praktyczne informacje jak zapłacić mandat przelewem

0
1438
Praktyczne informacje jak zapłacić mandat przelewem

Czasami zdarzy się tak, że otrzymamy mandat od Policji, np. za przekroczenie prędkości. Mandat można zapłacić na poczcie albo w banku, ale na szczęście także istnieje inny sposób. Mandat możemy zapłacić przez internet robiąc specjalny przelew. Poniżej krótka i praktyczna instrukcja.

Zapewne zastanawiasz się teraz jak zapłacić mandat przelewem internetowym. Na szczęście, to bardzo proste i praktyczne. Oczywiście, aby zapłacić mandat przelewem internetowym musisz posiadać konto bankowe. Jeżeli chcesz opłacić mandat internetowo, to wchodzisz na stronę internetową albo włączasz aplikację systemu bankowości internetowej banku, w którym masz konto.
Kolejnym etapem nauki jak zapłacić mandat przelewem jest zalogowanie się w systemie. Następnie wybierasz zakładkę z przelewami. Wybierasz specjalne przelewy do Urzędu Skarbowego. Następnie wybierasz odpowiedni Urząd Skarbowy. Wszystkie mandaty płacisz do urzędu w… Opolu, który odpowiedzialny jest za mandaty wystawiane przez Policję. Wybierając odpowiedni urząd bank automatycznie uzupełnia pola do przelewu i niezbędne dane do przelewu. Ty musisz podać, tylko kwotę oraz swój numer PESEL, a także numer mandatu. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie przelewu specjalnym kodem z banku.
Jeżeli zastanawiasz się czy można i jak zapłacić mandat przelewem z zagranicznego konta, to dobra wiadomość jest taka, że można dokonać takiej płatności. W takim wypadku przelew dokonujesz na specjalne konto bankowe, które znajdziesz na stronie internetowej Policji. Pamiętaj, że musisz podać wtedy specjalny kod SWIFT, a także uzupełnić numer konta, na który robisz przelew przedrostkiem PL.
Jeżeli nadal masz wątpliwości jak zapłacić mandat przelewem internetowym, to informacji na ten temat możesz poszukać na stronie internetowej Policji oraz na różnych forach internetowych. Pamiętaj także, że w razie wątpliwości możesz poszukać informacji na każdej Komendzie Policji.
Skoro już wiesz jak zapłacić mandat przelewem internetowym, to możesz być spokojny, że kolejne mandaty zapłacisz w terminie.

www.sfora.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNasz mały piękny salon.
Następny artykułJakie auto kupić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here