Rzęsy 1 do 1 cena

0
1476
Rzęsy 1 do 1 cena

Pięknie podkreślone oczy są marzeniem każdej kobiety. Aby je uzyskać, konieczny jest odpowiedni makijaż z wykorzystaniem cieni do powiek, eyelinera oraz tuszu do rzęs. Jednak jeśli nasze rzęsy są krótkie i rzadkie, trudno będzie osiągnąć zamierzony efekt. Z pomocą przychodzą nas stylistki, które przedłużają rzęsy różnymi metodami. Najpopularniejszą metodą jest 1 do 1, która nie niszczy rzęs w tak dużym stopniu, jak pozostałe metody, a więc 2 do 1 oraz 3 do 1.

Na czym polega metoda przedłużania rzęs 1 do 1?

Stylistka dokleja przy użyciu specjalnego kleju jedną rzęsę sztuczną do jednej rzęsy naturalnej. Zabieg trwa około 2 a nawet 3 godzin, jednak efekt jest fenomenalny. Rzęsy są długie, wyraźne, a jednocześnie wciąż wyglądają naturalnie. Umiejętności stylistki pozwalają na dopasowanie długości rzęs w odpowiednich miejscach, dzięki czemu nie mamy sztucznego efektu.

Rodzaje sztucznych rzęs i cena

W większości salonów stosuje się głównie dwa rodzaje rzęs. Pierwsze to rzęsy jedwabne, które są wytrzymałe, elastyczne i świetnie prezentują się na oku. Ich jedyną wadą jest to, że są miękkie i mogą się pognieść podczas snu. Jednak to nie jest dużym problemem, ponieważ przy pomocy specjalnego grzebyka w kilka chwil można przywrócić im odpowiedni kształt. Dzięki temu, że są lekkie, naturalne rzęsy nie są bardzo obciążone, a ich kondycji nic nie zagraża Cena metody 1 do 1 przy użyciu rzęs jedwabnych to około 150 – 200 złotych. Tańsze jest uzupełnianie, które kosztuje równie, w zależności od czasu, jaki minął od pierwszego zabiegu i wynosi około 80 złotych po dwóch tygodniach, 120 złotych po trzech tygodniach i 140 złotych po 4 tygodniach.

Równie popularnym rodzajem są rzęsy z futra norki syberyjskiej, które są delikatne i również nie obciążają włosów. Doskonale imitują naturalne rzęsy, ponieważ mają różną długość, ale tę samą grubość. Zakładane przez profesjonalistkę, dadzą perfekcyjny efekt. Cena zabiegu 1 do 1 z wykorzystaniem rzęs z futra norek to około 250 złotych, a uzupełnianie 15o złotych.

www.jami-jami.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here