Kupuj z głową – 5 porad jak znaleźć najlepsze promocje

0
1759

Nie od dzisiaj wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Najlepiej mogą się o tym przekonać osoby, które nagle otrzymały awans w pracy i zaczęły zarabiać większe pieniądze. Po kilku wypłatach często przekonują się, że choć mają wyższe przelewy od pracodawcy, to tak naprawdę nie zostaje im więcej oszczędności niż wcześniej.

Powodem takiej sytuacji może być nieplanowanie nad własnym budżetem. Eksperci finansowi od dawna zalecają, by w każdym miesiącu zaplanować sobie wydatki, ustalając konkretną kwotę na dany zakup. Dodatkowo warto z każdej wypłaty oszczędzać przynajmniej 10%.

Dobrym sposobem na oszczędzenie większej kwoty pieniędzy, jest korzystanie z promocji. W przypadku zakupu produktów spożywczych można zwracać uwagę na promocje, zamieszczone w gazetkach promocyjnych. Oczywiście nie musimy zbierać gazetek z każdego sklepu. Zdecydowanie prostszym i szybszym rozwiązaniem jest wejście na strony, na których są wszystkie gazetki promocyjne do sklepów spożywczych i hipermarketów, by na ich podstawie zaplanować sobie zakupy i codzienne menu dla całej rodziny.

Dodatkowe promocje, na których można jeszcze więcej zaoszczędzić

Poza tym dobrym pomysłem jest korzystanie z kodów rabatowych, które też można znaleźć w Internecie. Wpisując dany kod podczas zamówienia możemy otrzymać rabat lub np. darmową dostawę. Takie kody działają nie tylko na zakupy spożywcze, ale również na większość sklepów internetowych (np. z ubraniami, produktami dla dzieci czy dodatkami do domu).

Następnym sposobem jest założenie karty stałego klienta w najczęściej odwiedzanych sklepach. Taka karta daje dodatkowe upusty lub umożliwia dostęp do promocji ograniczonych czasowo lub przeznaczonych tylko dla stałych klientów. Dużą oszczędność można uzyskać również na promocjach bankowych, których spis znajduje się na stronie pozyczkowy-portal.pl.

Zachęcamy również do przeczytania naszego kolejnego artykułu pt. „Wiosenne promocje – sprawdzamy, gdzie najlepiej ich szukać?”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here